ما کی هستیم

در سال 1385 با مجوز سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در رشته های الکترونیک ، برق صنعتی ، مخابرات ، فناوری اطلاعات وابزار دقیق تاسیس و به بهره برداری رسید . .

ادامه مطلب

آموزش ما

تخصص ما آموزش تعمیرات سخت افزار و نرم افزار انواع تلفن همراه  میباشد .

ادامه مطلب

داستان ما

دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش مربیان متعهد برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای شماست . از دیدگان مشتری ، تجربه ، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نوع در جهان و دقت در فراهم نمودن مواد با کیفیت با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم امروز به پرتو های والای موفقیت نائل گردیم . این آموزشگاه در سال 1385 با مجوز سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در رشته های الکترونیک ، برق صنعتی ، مخابرات ، فناوری اطلاعات وابزار دقیق تاسیس و به بهره برداری رسید . .

جزئیات بیشتر درباره ما
هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف مجتمع آموزشی راهبرد فنون از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از شیوه های نوین آموزشی به عنوان طلایه دار پیش گام در استان کرمان بوده ایم . احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی این مجموعه می باشد و بر این باور هستیم که آموزش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر هنرجویان ارجمندمان از تضمین آموزش این موسسه که مفتخریم تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است. تا کنون بیش از 200 دوره آموزشی در حرفه تعمیرکار سخت افزار و نرم افزار تلفن همراه با بیش از 1500 هنرجو اجراء نموده است . لیست ، جزئیات و شهریه دوره های آموزشی در حال اجراء را از کلید دوره های ما دنبال کنید ..

ادامه مطلب
321 موارد
تکمیل شده
200 موارد
تکمیل شده
135 موارد
تکمیل شده
28 موارد
تکمیل شده

مجوزهای ما

با مجوز رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور